O firmie Tani Busik

Tani Busik jest firmą rodzinną. Od kilku lat z sukcesami świadczymy usługi w zakresie krajowego przewozu osób. Jako firma Tani Busik wykonujemy nieregularne przewozy osób . Oznacza to, że nie prowadzimy regularnych linii tylko wynajmujemy nasze busy z kierowcą na różne okazje i przejazdy. Jesteśmy znani na rynku województwa mazowieckiego, a szczególnie miasta stołecznego Warszawy.

Najważniejsza w naszej działalności jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo i komfort pasażerów przewożonych naszymi busami.  Podróżujący z nami pasażerowie objęci są stosownymi ubezpieczeniami.

Nowoczesne busy

W naszej flocie busów posiadamy pojazdy charakteryzujące się wysoką niezawodnością i komfortowym wnętrzem. Trzon naszej floty stanowią pojazdy takich marek jak Mercedes, Renault, Citroen i Volkswagen. Idealny stan technicznych przewożących Państwa busów jest dla nas absolutnym priorytetem.  Jak prezentują się nasze busy z zewnątrz jak i wewnątrz mogą Państwo zobaczyć w galerii zdjęć.

Doświadczeni kierowcy

W naszych busach pracują dla Państwa doświadczeni kierowcy, charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą oraz stale podnoszący swoje umiejętności i kwalifikacje. Dzięki naszym kierowcom dotrą Państwo do celu podróży bezpiecznie, na czas i w miłej atmosferze.

Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona zadowolonych klientów firmy Tani Busik!

Dodaj komentarz